DÁRKOVÝ POUKAZ

Darujte radost poukazem na výtvarný kurz.
Pro dospělé
5.400 Kč
Pro děti a seniory
3.600 Kč
Maminky s dětmi
2.700 Kč
Příměstský tábor
3.200 Kč
Individuální lekce

Rozviňte své výtvarné dovednosti společně s námi

Dárkový poukaz na výtvarný kurz zajisté potěší každého milovníka kresby a malby. Na výběr je hned z několika kurzů. Nevíte, zda-li se dotyčnému bude kurz hodit? Nevadí, můžete zakoupit i poukaz na individuální lekce.

Naučení se práce s formátem, kompozicí a perspektivou
Účastník kurzu se naučí umístit pozorovaný předmět do formátu, správně vystihnout barevnou i světelnou skladbu obrazu a pracovat s tvary obsaženými v obraze.
Různé výtvarné přístupy, techniky a pojetí
Účastník kurzu si bude moci vyzkoušet různé techniky, jako je například kresba tužkou, uhlem, rudkou, tuší, malba suchým psatelem, olejovým pastelem, akvarelem, akrylem, tuší a mnohé další.
Rozvinutí kreativního myšlení a výtvarného cítění
Účastník kurzu bude tvořit podle skutečného modelu či zátiší, v plenéru, podle tištěné předlohy i podle své fantazie. Kromě přesných studií se účastník kurzu také naučí obraz posunout tak, aby byl po výtvarné stránce zajímavý.
Získání samostatného výtvarného projevu
Účastník kurzu se naučí pracovat tak, aby byl schopný samostatně vytvořit obraz za použití potřebných výtvarných disciplín. Během kurzu také rozvine svůj individuální výtvarný rukopis a najde zaměření, které mu bude vyhovovat nejvíce.
Individuální přístup lektora
Díky menšímu počtu účastníků mohou probíhat konzultace nad vznikající tvorbou s každým účastníkem kurzu zvlášť. Náplň výuky může být individuálně přizpůsobena podle potřeb a přání účastníka.
Šálek kávy nebo čaje
Účastník kurzu se může během lekce občerstvit šálkem kávy nebo čaje.

OBJEDNÁVKA POUKAZU

    Přečetl jsem a souhlasím s pravidly a podmínkami AtelirNR.