Letní výtvarný příměstský tábor

Přes léto pořádáme výtvarné příměstské tábory pro všechny děti ve věku od 4 do 18 let. Děti tvoří formou zábavy v prostorách ateliéru i ve volné přírodě. Vyzkouší si různé výtvarné techniky a domů si odnesou spousty výtvorů. Celodenní program probíhá od 8:00 hod. do 16:00 hod.

V ceně je zahrnuta dopolední i odpolední svačinka, teplý oběd, neomezené množství pití po celý den a veškerý potřebný výtvarný materiál.

Cena za tábor je 2300,- Kč. Pro děti, které již náš tábor v minulosti navštívily, pro sourozence hlásící se společně a pro děti, které dochází na výtvarný kurz, je cena 2150,- Kč.

Lze využít pětisetkorunový příspěvek (100 Kč/den) od magistrátu města Jablonec nad Nisou. K uplatnění příspěvku od města musí rodiče předložit potvrzení o bezdlužnosti od své mateřské nebo základní školy. Více informací naleznete na stránkách města Jablonec nad Nisou.

V rámci táborů nabízíme také turnus pro děti od 11 do 18 let, kde se mohou naplno věnovat zdokonalování se ve výtvarných technikách. Tento kurz je vhodný i jako výtvarné soustředění před talentovými zkouškami.

Děti s sebou potřebují:

 

 

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA